Kdo jsem? Úplně obyčejná studentka doktorského studia na Fakultě informačních technologií, žijící s přítelem v jednom z brněnských bytů. V září jsem oslavila své sedmadvacáté narozeniny. Co mě v životě čeká, netuším, ale jedno je jisté. Ráda bych svůj život prožila naplno obklopená přáteli, rodinou a dělala to, co mě baví. Tento projekt není můj první. Byla jsem autorkou food blogu http://www.justcookit.blog.com/, který bohužel v současné době již neexistuje.

Nyní bych se však chtěla soustředit na tři oblasti. První z nich je sport. Tomu se věnuji od dětství, a to hlavně díky jednomu skvělému člověku, který už od narození stojí po mém boku, a to je můj taťka, se kterým jsem prožila celé své dětství na vodě, na horách, na lyžích, na běžkách, na kole a díky němu jsem začala i s atletikou. Mimo to jsem neodmyslitelnou část svého života (něco okolo 13 let) věnovala (scénickému) tanci, a to v rámci ZUŠ. Sport pro mě představuje především odpočinek a únik od každodenních starostí, a tak se mu i nadále věnuji. Tanec i jiné sporty jsem sice opustila, ale naopak jsem objevila kouzlo domácích workoutů a bojových sportů. V poslední době jsem se navíc vrátila zpět k tanci a navštěvuji lekce contemporary dance vedené Dashou.

Nelze však opomout také stravování. Bez jídla by člověk nemohl žít. Může pomáhat, ale i škodit. V této oblasti má velký podíl maminka, která mě už od dětství lákala do kuchyně, abych jí pomohla s pečením buchet, koláčů a vánočního cukroví. Ta pravá vášeň o gastronomii jako takovou ale začala až na vysoké škole, přesněji řečeno na kolejích, kdy jsem s tehdejším přítelem začala o víkendech vařit, sledovat kuchařské pořady, číst kuchařky a navštěvovat restaurace a food festivaly. Ale nic v životě netrvá pořád, a tak už netrávím v kuchyni tolik času jako to bývávalo za studentských časů, kdy jsme vařívali společně se spolubydlícími. Čas na vaření si ale přeci jen občas najdu.

Jak už jsem v úvodu zmínila, jsem vysokoškolská studentka. Po ukončení magisterského studia pokračuji v doktorandském studiu. Zda ho dokončím je zatím ještě ve hvězdách, ale je to pro mě zatím aspoň zajímavá zkušenost. Dostanu se k bádání a přemýšlení o zajímavých problémech, cestuji a také vyučuji. Jelikož jsem cílevědomá a obor, který jsem si vybrala, mě baví, značnou část svého života trávím studiem. Život však není jen o jedničkách a nulách, a proto se díky sportu také občas odtrhnu od monitoru notebooku. Chtěla bych vám proto přinést zajímavé informace ze světa tam venku, vyrazit do ulic, poznávat nové lidi, nová místa, zkusit něco nového a o tom všem vám pak povyprávět. Proto pevně věřím, že se najde někdo, koho třeba inspiruji nebo naopak díky vám sama inspiraci získám.