Už vás nebaví nekonečné kolečko diet a přejídání? Chcete zhubnout natrvalo? Chybí vám ta správná motivace k tomu, abyste se odhodlali změnit něco ve vašem životě?


Právě pro tebe je určen e-book Přestaň dietit a projez se ke zdraví... Poskytne ti návod, jak změnit tvé myšlení, aby pro tebe přechod ke zdravému životnímu stylu nepředstavoval nic nepříjemného. Poradí ti, jak postupně změnit tvůj životní styl. Díky němu získáš dostatek motivace pro to, abys změnil(a) to, s čím nejsi ve tvém životě spokojený/á.


Co tě čeká?

  • 9 kapitol (37 stran) s informacemi o tom, jak přejít ke zdravému životnímu stylu,
  • motivace pro změnu nastavení tvého myšlení,
  • inspiraci, jakým způsobem se motivovat,
  • rady pro dosažení vašich vytyčených cílů,
  • návod pro vytvoření nových návyků,
  • informace o tom, jakým způsobům hubnutí se vyhnout,
  • tipy pro zapojení pohybu do vašeho běžného života,
  • rady, jakým způsobem se stravovat a určit si správnou porci,
  • a spoustu dalších tipů, triků a motivace.

Před Vánocemi mě chytla inspirace, a tak jsem přemýšlela, co nového bych pro vás vytvořila. V poslední době jsem četla spoustu knížek o osobním rozvoji, a tak jsem se rozhodla napsat knížku o přechodu ke zdravému životnímu stylu. Tentokrát jsem jí ale pojala trochu jinak než tu předešlou. Je určená spíše k zamyšlení nad tím, jak můžete malými změnami změnit celý váš život a vaše myšlení.

Chtěla bych, abyste nevnímali proces hubnutí jako krátkodobou dietu, kterou budete držet pár týdnů, ale abyste skutečně změnili váš život, aby byl kvalitnější a abyste se cítili zdravější a plní energie. Sepsala jsem pro vás rady, které by vám měly pomoct zhubnout natrvalo a nejen na období "plavkové sezóny" nebo po Vánocích.

Kromě informací o tom, jakým způsobem snadněji začít se zdravým životním stylem, se dovíte i to, co dělat, když se vám nějaký den nevyvede podle přestav. Každý z nás občas chybuje, ale je jen na nás, co si z chyb odneseme. 

U každé kapitoly najdete i seznam úkolů. Ale neberte je jako domácí úkoly, které musíte splnit, abyste mohli pokračovat v další kapitole. Slouží k zamyšlení a jako motivace, abyste jen nečetli, ale skutečně začali měnit váš život k lepšímu.

Pokud se vám bude e-booku líbit, budu ráda, když mi napíšete: zelena.fazolka.blog@gmail.com a budete ho sdílet dál.