DANCE 20

13.11.2018

DANCE 20 je unikátní cvičební program, který ti pomůže zpevnit a zformovat tvou postavu a zlepšit tvou kondici v rytmu chytlavé hudby za pouhých 20 minut denně.


"Nesnaž se být lepší než ostatní. Snaž se být lepší než jsi byl včera. "


Nemáš čas chodit na hodinové lekce do fitness centra? Rád(a) tančíš? Nemáš finance, aby sis platil(a) osobního trenéra? Máš doma aspoň kousek prostoru, chápající sousedy a 20 minut denně? Pak dej hlasitost na maximum a pojď se protančit s DANCE 20 k lepší postavě. Tento cvičební program je určený všechny - pro začátečníky i pokročilé. Pokud nějaké cviky nezvládneš, nevadí. Zkus improvizovat! Důležitější než zvládat perfektně a rytmu všechny cviky je se odreagovat a užít si to.

Jsi připraven obětovat každý den 20 minut svého času a zkusit začít zase cvičit? Budeš se divit, jak necelá půlhodina denně ti pomůže zpevnit tvou postavu. Neočekávej velké změny, DANCE 20 je tady proto, aby ti pomohl se cvičením začít, navyknout si na pravidelný pohyb a zlepšil tvoji kondici v každodenním životě.

"Pravidelně cvič, správně jez, ale nezapomeň žít."

DANCE 20 v sobě spojuje kardio cvičení, díky kterému se zvýší tepová frekvence, a posilovací cviky jako jakou dřepy, výpady, kliky neb o cviky ve sporu na rukou, při kterých posílíš svaly. Program je navíc zábavný, protože obsahuje chytlavé písničky a cvičí se v rytmu hudby.

Máš už se cvičení nějakou zkušenost? Hledáš další výzvu? Věříš, že ze sebe dokážeš dostat maximum? Pak do to určitě jdi se mnou! Po dvou měsících cvičení určitě uvidíš rozdíl! Budeš štíhlejší, rychlejší, sebevědomější a jistější. Každým dnem budeš silnější a odhodlanější pokračovat na cestě za pevnější postavou.

Program DANCE 20 bude možná pro tebe ze začátku příliš rychlý, ale po čase sám/sama zjistíš, že se zlepšuješ a jednotlivé pohyby ti budou už samy vyskakovat z paměti. Důležité je se nebát a udělat první krok. Pokud máš ale jakékoliv zdravotní problémy, poraďte se ale nejprve raději s lékařem.

Kromě cvičení je nutná i vyvážená strava. Na těchto stránkách v záložce Jez najdeš spoustu receptů, tipů a rad ohledně zdravého stravování.

Třetí ingrediencí ke zdravému životnímu stylu je odpočinek a relaxace. Důležité je umět si odpočinout a nenechat, aby stres ovládal tvůj život. Zkus si proto jednou za čas vyhradit čas i sama (sám) pro sebe a odpočinout si. Tento program obsahuje pět videí, které cvičíš od pondělí do pátku. Jeden den o víkendu si tak můžeš odpočinout a ten druhý se můžeš zajít proběhnout, zajít si na procházku nebo zařadit jinou sportovní aktivitu.

Cíl je tedy jasný - pravidelně cvičit, vyváženě jíst a nezapomínat odpočívat. Tak jdeš do toho se mnou? 


Tak pojď na to!Nakonec bych vás jen požádala, abyste mi do komentářů nebo na mail: zelena.fazolka.blog@gmail.com posílali veškeré vaše připomínky, nápady, podněty a především vaše výsledky. Na Instagramu můžete sdílet své fotky s hashtagem #zelenafazolka #dance20