FLOW 20

13.03.2020

FLOW 20 je unikátní cvičební program, díky kterému budete ohebnější, uvolněnější a klidnější za pouhých 20 minut denně.


Chcete se odreagovat? Chcete zapomenout na všechny starosti? Pokud chcete být stále aktivní i v této době, kdy situace není lehká a kdy jsme odkázáni jen na cvičení doma, pak mám pro vás nový cvičební program FLOW 20.

FLOW 20 je dalším ze série 20minutových programů. Jedná se o pokračování programu YOGA 20, který byl věnován spíše začátečníkům. Čekají na vás náročnější pozice, které si můžete samozřejmě podle vašich schopností zjednodušit, dynamičtější cvičení a dáme také více zabrat svalům než v předchozím programu.

Ale i tentokrát se můžete těšit také na příjemné protažení, zlepšení jak flexibility, tak snad i psychiky. Protáhnete si a posílíte tělo, uvolníte ztuhlé svaly, rozpohybujete klouby a pokud budete správně dýchat a soustředit svou mysl na cvičení, pak by vás mělo čekat i příjemné uvolnění.

Program můžete cvičit samostatně, a to každý den podle navrhovaného rozvrhu, nebo si můžete třikrát týdně zvolit lekci podle vašeho momentálního rozpoložení. 

Pokud budete cvičit jógu pravidelně, vytvoříte si z cvičení příjemný zvyk, díky kterému si zlepšíte svůj psychický stav, zbavíte se problémů s bolestí zad, zlepšíte si flexibilitu a posílíte svaly.

Zkuste proto věnovat józe 20 minut svého času každý den po dobu 30 dní a uvidíte, jak se vám bude líbit a co vám přinese. Prvních 30 dní nad cvičením vůbec nepřemýšlejte. Prostě si stanovte každý den čas, kdy si zacvičíte, ať už to bude po ránu, večer nebo odpoledne poté, co se vrátíte z práce. Po 30 dnech se zkuste zamyslet nad tím, zda vás to baví. Nechcete náhodou najít nějakou studio a věnovat józe více času? Nechcete ve cvičení pokračovat? Zamyslete se nad tím, jaké změny ve vás cvičení jógy zanechalo.

Cítíte se uvolněnější? Zvládáte lépe stresové situace nebo se dokážete uvolnit ve svém volném čase? Přestaly vás bolet záda, hlava nebo kolena? Jste více ohebnější? Pak pokračujte! Jste na správné cestě!

Zjistili jste, že vás to nebaví, že preferujete dynamičtější styl cvičení? Nevidíte za měsíc žádný posun a berete cvičení jako ztrátu času? Nevadí. Můžete vyzkoušet jiné z mých cvičebních programů nebo se věnovat něčemu jinému. Ne všichni se v józe zhlédnout a je to v pořádku.

Tak jako u ostatních cvičebních programů jsem pro vás připravila sadu 20 minutových videí, a to konkrétně sedm, aby se vám neomrzela a každý den v týdnu jste měli jinou lekci. Některé z nich jsou více posilovací a zaměřené na jistou část těla, jiné jsou na uvolnění nebo pro zlepšení vaší flexibility.

Pokud chcete 30 denní jógovou výzvu, tak směle do toho! V dokumentaci dole na vás čeká rozvrh na 30 dní, kterého se můžete držet, ale také nemusíte. Nechci vás nijak omezovat, a tak, pokud nebudete chtít, můžete si každý den zvolit video podle vaší nálady. Nebo cvičit jen 3x denně. Je to jen na vás!

Co program FLOW 20 zahrnuje?

  • 7 cvičebních videí v délce 20 minut,
  • lekce jógy včetně úvodní a závěrečné relaxace,
  • videa zaměřená na různé partie těla,
  • protahovací i posilovací videa,
  • lekce, které vám pomůžou se uvolnit,
  • pokročilejší cviky, které vás budou bavit,
  • rozvrh na každý den po dobu 30 dní,
  • plánovač, abyste si našli každý den čas si opravdu zacvičit.

Tak pojď na to!


Rozvrh


Plánovač


Tak pojď na to!


Dokumentace

Odkaz na ulozto.cz:

Rozvrh a plánovač


Kontakt

Tento program je především pro vás. Můžete ho cvičit o samotě doma, v parku, v lese, na dovolené, ale nebo ho sdílet s ostatními a zacvičit si třeba s kamarádkou, maminkou, dcerou nebo přítelem. Pokud budete chtít ale sdílet své zkušenosti, pak budu moc ráda, když označíte své příspěvky na instagramu hashtagem #zelenafazolka, napíšete komentář nebo mi pošlete zprávu na FB nebo mail: zelena.fazolka.blog@gmail.com