GO 20

10.09.2017

GO 20 je unikátní cvičební program, který ti pomůže zpevnit a zformovat tvou postavu a zlepšit tvou kondici za pouhých 20 minut denně.


"Nesnaž se být lepší než ostatní. Snaž se být lepší než jsi byl včera. "


Nemáš čas chodit na hodinové lekce do fitness centra? Nemáš finance, aby sis platil(a) osobního trenéra? Máš doma aspoň kousek prostoru, činky (nebo PET láhve) a 20 minut denně? Pak zkus GO 20. Tento cvičební program je určený všechny - pro začátečníky i pokročilé. K jednotlivým cvikům najdeš ve videích modifikace, které jsou určené pro začátečníky a pro ty, kteří nechtějí poskakovat nebo nezvládnou náročnější cviky.

Jsi připraven obětovat každý den 20 minut svého času a zkusit začít zase cvičit? Budeš se divit, jak necelá půlhodina denně ti pomůže zpevnit tvou postavu. Neočekávej velké změny, GO 20 je tady proto, aby ti pomohl se cvičením začít, navyknout si na pravidelný pohyb a zlepšil tvoji kondici v každodenním životě.


"Pravidelně cvič, správně jez, ale nezapomeň žít."


GO 20 v sobě spojuje kardio cvičení, díky kterému se zvýší tepová frekvence, a posilovací cviky jako jakou dřepy, výpady,  cviky ve sporu na rukou nebo s činkami, při kterých posílíš svaly.

Máš už se cvičení nějakou zkušenost? Hledáš další výzvu? Věříš, že ze sebe dokážeš dostat maximum? Pak do to určitě jdi se mnou! Po dvou měsících cvičení určitě uvidíš rozdíl! Budeš štíhlejší, rychlejší, sebevědomější a jistější. Každým dnem budeš silnější a odhodlanější pokračovat na cestě za pevnější postavou.

Jsi začátečník nebo jen nechceš zbytečně přetěžovat záda a kolena? Hledáš cvičební program bez kliků, sedů lehů a výskoků? Pak právě pro tebe je určen program GO 20! GO 20 totiž obsahuje takové modifikace cviků, aby ses kliků, sedů lehů a poskoků vyvaroval(a). Důležité je se nebát a udělat první krok. Pokud máš ale jakékoliv zdravotní problémy, poraďte se nejprve s lékařem.

Pokud se chceš posouvat a zlepšovat, nic ti nebrání postupně přecházet od modifikací k plné verzi cviků. Pokud naopak zjistíš, že některý z cviků nezvládáš, nic ti nebrání cvik modifikovat.

Kromě cvičení je nutná i vyvážená strava. Na těchto stránkách v záložce Jez najdeš spoustu receptů, tipů a rad ohledně zdravého stravování.

Třetí ingrediencí ke zdravému životnímu stylu je odpočinek a relaxace. Důležité je umět si odpočinout a nenechat, aby stres ovládal tvůj život. Zkus si proto jednou za čas vyhradit čas i sama (sám) pro sebe a odpočinout si. Tento program obsahuje pět videí, které cvičíš od pondělí do pátku. Jeden den o víkendu si tak můžeš odpočinout a ten druhý se můžeš zajít proběhnout, zajít si na procházku nebo zařadit jinou sportovní aktivitu.

Cíl je tedy jasný - pravidelně cvičit, vyváženě jíst a nezapomínat odpočívat. Tak jdeš do toho se mnou? Let's GO!Tak pojď na to!Dokumentace

Rozvrh jednotlivých videí:

Nakonec bych vás jen požádala, abyste mi do komentářů nebo na mail: zelena.fazolka.blog@gmail.com posílali veškeré vaše připomínky, nápady, podněty a především vaše výsledky (pokud chcete, tak i včetně fotografií). Na Instagramu můžete sdílet své fotky s hashtagem #zelenafazolka.