Jóga challange (2. díl) - česky a slovensky

08.12.2018

Minulá jóga challange se vám podle ohlasů velmi líbila, ale uvědomila jsem si, že asi ne každý z vás umí anglicky. Pokud má člověk nohy za hlavou nebo je vzhůru nohama, pak se mu asi těžko sleduje video, kterému nerozumí. Z tohoto důvodu jsem pro vás připravila další jóga challange. Tentokrát jsou ale všechna videa buď v češtině nebo slovenštině, abyste mohli věnovat více pozornosti cvičení a dýchání.


Bavila vás minulá jóga challange? Měsíc už uplynul, ale mě přišlo škoda v ranní józe nepokračovat, protože jsem si jí velmi oblíbila. Zatím nemám potřebu chodit na hodinové lekce, ale doma ráno si těch 20 minut před snídaní vždy najdu. Mimo jógu cvičím kruhové intervalové tréninky, které jsou pro tělo velmi náročné a po nich nevěnuji tolik času protažení, jak bych měla. Proto si říkám, že ranní jógou to aspoň trochu doženu a navíc je to velmi příjemný začátek dne, kdy se postupně probouzím.

Jógu můžete praktikovat v jakoukoliv denní dobu. Někomu vyhovuje třeba těstě před tím, než jde spát, protože si tím utřídí myšlenky, zklidní se a pak se mu lépe spí. Já každý večer uléhám se sluchátky v uších a poslouchám meditaci na usnutí. Má 60 minut a jen párkrát jsem jí doposlouchala až do konce. Jóga i meditace jsou tak pro mě už nedílnou součástí denního režimu.

# DEN 1

# DEN 2

# DEN 3

# DEN 4

# DEN 5

# DEN 6

# DEN 7

# DEN 8

# DEN 9

# DEN 10

# DEN 11

# DEN 12

# DEN 13

# DEN 14

# DEN 15

# DEN 16

# DEN 17

# DEN 18

# DEN 19

# DEN 20

# DEN 21

# DEN 22

# DEN 23

# DEN 24

# DEN 25

# DEN 26

# DEN 27

# DEN 28

# DEN 29

# DEN 30