Kdo jsem? Studentka doktorského studia na Fakultě informačních technologií, žijící s přítelem v jednom z brněnských bytů. V září jsem oslavila své třicáté narozeniny. Co mě v životě čeká, netuším, ale jedno je jisté. Ráda bych svůj život prožila naplno obklopená přáteli, rodinou a dělala to, co mě baví. Tento projekt není můj první. Byla jsem autorkou food blogu https://www.justcookit.blog.com/, který bohužel v současné době již neexistuje.

Nyní bych se však chtěla soustředit na tři oblasti. První z nich je sport. Tomu se věnuji od dětství. Celé své dětství jsem strávila na vodě, na horách, na lyžích, na běžkách, na kole a věnovala jsem se několik let i atletice. Mimo to jsem asi 13 let tančila (scénický) tanec, a to v rámci ZUŠ. Sport pro mě představuje především odpočinek a únik od každodenních starostí, a tak se mu i nadále věnuji. Nejčastěji cvičím doma, a to především podle cvičebních programů Shauna T, běhám, lyžuji a pravidelně chodím na lekce TRX a kruhové tréninky, které mi dávají motivaci se neustále zlepšovat. V poslední době jsem si oblíbila jógu a dokonce teď na fakultě vedu vlastní lekce. 

Významnou roli hraje i stravování. Bez jídla by člověk nemohl žít. Může pomáhat, ale i škodit. O gastronomii jsem se začala věnovat až na vysoké škole, přesněji řečeno na kolejích, kdy jsem s tehdejším přítelem začala o víkendech vařit, sledovat kuchařské pořady, číst kuchařky a navštěvovat restaurace a food festivaly. Ale nic v životě netrvá pořád, a tak už netrávím v kuchyni tolik času, jako to bývávalo za studentských časů, kdy jsme vařívali společně se spolubydlícími. Čas na vaření si ale přeci jen občas najdu, a když už vařím, je to už podstatně zdravější. V poslední době se snažím držet balance v tom, aby mé stravování bylo dostatečné a ne tak striktně dietní, ale je to ještě běh na dlouho trať.

Jak už jsem v úvodu zmínila, jsem vysokoškolská studentka. Po ukončení magisterského studia pokračuji v doktorandském studiu. Zda ho dokončím, je zatím ještě ve hvězdách, ale je to pro mě zatím aspoň zajímavá zkušenost. Dostanu se k bádání a přemýšlení o zajímavých problémech, cestuji a také vyučuji. Jelikož jsem cílevědomá a obor, který jsem si vybrala, mě baví, značnou část svého života trávím studiem. Život však není jen o jedničkách a nulách, a proto se díky sportu také občas odtrhnu od monitoru notebooku. Chtěla bych vám proto přinést zajímavé informace ze světa tam venku, vyrazit do ulic, poznávat nové lidi, nová místa, zkusit něco nového a o tom všem vám pak povyprávět. Proto pevně věřím, že se najde někdo, koho třeba inspiruji nebo naopak díky vám sama inspiraci získám.